yoda79 napisał(a):

A tam... O Riosie też takie teksty były,że jedzie chłopaków na treningu jak chce,że megatalent itp.
Nie mówię,że Melikson tak samo zawiedzie jak Andy, ale z jego oceną poczekajmy aż zagra parę (przynajmniej) meczy.
|
Dokładnie. Brasilia też był mistrzem treningów a w meczach róznie bywało. Dużo zależy od pierwszego meczu, ba od tego jak sie przywitał pierwszego dnia z druzyną i zrobił na niej wrażenie. Jesli cos pójdzie nie tak, później będzie mu ciężko.