Już od dawna mam problem ze str futsalowcow w Mozilli. Jak chce na nią wejśc to zaraz wywala mnie na takie coś:
http://i51.tinypic.com/21obhc9.jpg
Ale tylko ja chce wejśc na głowną. Jak wejde sobie przez linka do podstrony lub konkretnego newsa to jest ok ... w operze działa wszystko ok. Aha no i z tego co dopytywałam u innych wszystko działa ok.
Można coś z tym zrobić?