Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20593
Stary 02.02.2011, 11:53
Już od dawna mam problem ze str futsalowcow w Mozilli. Jak chce na nią wejśc to zaraz wywala mnie na takie coś: http://i51.tinypic.com/21obhc9.jpg
Ale tylko ja chce wejśc na głowną. Jak wejde sobie przez linka do podstrony lub konkretnego newsa to jest ok ... w operze działa wszystko ok. Aha no i z tego co dopytywałam u innych wszystko działa ok.

Można coś z tym zrobić?
Odpowiedz cytując