Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#891
Stary 02.02.2011, 11:42
Mógł chociaż nick moderatora napisać poprawienie. Autor jak widać nie ma o czym pisać to bawi się w jasnowidza, "doskonale" jak widać zna się na świecie kibicowskim i wie, że to co się pojawia na forum jest wyrocznią.
Odpowiedz cytując