Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
891
02.02.2011, 11:42
Mógł chociaż nick moderatora napisać poprawienie. Autor jak widać nie ma o czym pisać to bawi się w jasnowidza, "doskonale" jak widać zna się na świecie kibicowskim i wie, że to co się pojawia na forum jest wyrocznią.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia