Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
42970
02.02.2011, 11:35
Mnie zastanawia jedno dlaczego nasz nowy nabytek Siwakov ktory ma 23 lata , jedzie na zgrupowanie u-21 Białorusi ;D ?
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123