PANDEM0NIUM napisał(a):

O czym wy w ogóle rozprawiacie? Dział Nasi piłkarze oraz Przygotowania, obozy jest poniżej.
Flamen. Śpisz?
|
Wiesz, co poniektórzy normalnie ciężko harują, wstają rano i idą do pracy. To że na tym forum pełno nierobów, żyjących na garnuszku u rodziców, mających bez przerwy czas na pisanie kompletnych bzdur to już inna sprawa..
Praca moda na tym forum wygląda na bardzo uciążliwą, patrząc na te codzienne fale głupoty zalewające strony najbardziej czytanych tematów. Należy szanować ludzi którzy poświęcają swój wolny czas żeby zajmować się trzymaniem tego wszystkiego w ryzach... oni z tego nic nie mają poza satysfakcją że robią coś dla Wiślackiej społeczności. Żadnej kasy, żadnych przywilejów.
Może już czas to wprost powiedzieć.