To nie kompleks to propaganda

. Kiedy wmówi sie wyborcom fałszywą opinię o kimś to można później tym kimś straszyć. I pojawiają sie takie Olbrychskie które ostrzegają jakie to straszne niebezpieczeństwo nam grozi

. I tłumaczą ze już lepiej znosić popelinę z PO bo grozi nam coś strasznego, prawdziwy armagedon, płacz i zgrzytanie zębów, PiS może wrócić do władzy. Mimo że jak ten straszny PiS był przy władzy to ekonomicznie staliśmy 10 razy lepiej niż dziś. Pozostaje liczyć ze Polacy maja własne mózgi których czasem używają bo już zaczynają w UE przebąkiwać ze bankrutujemy.