Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7905
Stary 02.02.2011, 10:27
pisaliście trochę o Polonii, to wklejam fragment potwierdzający, że JW to facet którego jeszcze nie jeden menadżer przerobi na kasę.

Polonia wypożyczyła wczoraj na pół roku serbskiego pomocnika Milosza Adamovicia. - Zrobiliśmy to, choć Theo Bos go nie widział, ale gorąco polecał go Marek Citko - mówi prezes "Czarnych Koszul" Józef Wojciechowski.


trener musi być zachwycony...
Odpowiedz cytując