|
Wg mnie Gordan jest solidnym środkowym obrońcą który szybko robi postępy,rozwija się , ma bardzo dobre warunki na to by być w przyszłości dobrym piłkarzem i mocnym punktem Wisły oraz reprezentacji Bośni . Wcale nie jest powiedziane ,że to on siądzie na ławce po transferze Kew , może powalczyć z Osmanem i nie jest bez szans , ostatnio zaprezentował się bardzo przyzwoicie i z każdym rozegranym przez niego meczem powinno być lepiej.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 02.02.2011 o godz. 10:12.
|