haha Kokoszka lepszy od Bunozy? dobre dobre. Kokoszka byl cienki podobnie jak Kowalski. Bunoza nie jest wirtuozem ale od takiego Jopa jest lepszy np. Kupienie 4 srodkowych obroncow dobrych jak Marcelo nie jest takie proste. teraz mamy 2 dobrych w miare, jednego sredniego i jednego slabego. idziemy do przodu. Dlatego uwazam ze na ten okres transferowy starczy. w przyszlym nalezy pomyslec o obroncach ale nie mozemy co pol roku kupowac 8 zawodnikow do pierwszej 11
ps jestem optymista w kwestii tego jak prowadzimy polityke transferowa, nie ma przypadkow, ruchy sa zaplanowane, zawodnicy ogladani i co wazne nie kupowani na zlosc trenerowi jak bylo za czasow Bednarza i Skorzy.