Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9117
Stary 02.02.2011, 01:51
zordon napisał(a):Wyświetl post
Panowie, zejdźcie z Bunozy. W wieku 22 lat nie można ot tak wskoczyć na pozycję stopera w zespole walczącym o mistrzostwo i od strzała dobrze grać. Czegoś takiego można oczekiwać po Chavezie czy Jaliensie ale nie po Bunozie. Marcelo jak do nas przychodził miał Głowę, który go ustawiał i wprowadzał. Bunoza miał Chaveza, który nie mówi nawet po angielsku.
Ważne na chwilę obecną, że moim zdaniem gość się rozwija. Przy Jaliensie i częstej grze za pół roku będziemy mieli solidnego stopera. Pokażcie mi Polaka w takim wieku, który grałby lepiej!
Grał bo musiał - mógł spisać się lepiej.Dajcie mu pół roku luzu u boku solidnego mentora i wierzę że możemy mieć jednego z najlepszych stoperów ligi
Nie trzeba nazywać się Marcelo, by być lepszym od Bunozy. Dwudziestoletni Kokoszka grał znacznie lepiej od Gordana. Młody Kokos to też była tykająca bomba zegarowa, ale takie błędy jak Adamowi zdarzały się w co drugim meczu, to Bunoza robi ze dwa praktycznie w każdym spotkaniu. Albo źle się ustawi, albo zgubi krycie, albo się machnie, albo wybije piłkę gdzieś pod nogi rywali, itd. itp. Gordan stara się, jest ambitny, walczy, ale broni zwyczajnie słabo. Gra z Chavezem go nie usprawiedliwia, bo większość jego wtop to kwestia umiejętności piłkarskich, a nie nieporozumień z kolegami.
Jeśli idzie o częstą grę w nadchodzącej rundzie, to ta wypowiedz Valckxa wiele wyjaśnia:
„Dla drużyny ważne jest to, żeby na pozycji stopera mieć kogoś doświadczonego. Na lewej stronie środka obrony mamy Gordana Bunozę, który jest bardzo utalentowanym piłkarzem, ale jest młody. Mieliśmy kilka opcji, ale zdecydowaliśmy, że musi to być zawodnik doświadczony, a taki jest Kew”.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dnikiem_wisly/
Tłumacząc z języka profesjonalnej kurtuazji na szczery język polski: na dzień dzisiejszy Bunoza nie spełnia naszych wymagań i musieliśmy znaleźć kogoś lepszego na jego pozycję.

Uprzedzając ewentualne pytania - nie twierdzę, że Kokoszka w aktualnej formie jest lepszy od Bunozy. Nie mam pojęcia jak Kokos teraz gra. Twierdzę, że gdy miał 20 lat i wchodził do zespołu, to grał lepiej niż Gordan obecnie.

Edit: 22letni Choto w swoim pierwszym sezonie w Legii też grał całkiem przyzwoicie.
Ostatnio edytowane przez jova : 02.02.2011 o godz. 02:13.
Odpowiedz cytując