Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9116
Stary 02.02.2011, 01:20
Jirsak był moim ulubieńcem, ale w tej chwili ma status podobny do Łobo czyli na wylocie. Idzie nowa siła. Sprzedajemy zawodników dobrych, ale nie dających rady w ważnych momentach. Według mnie obecnie jedynie Kiro ze starej gwardii prezentuje wysoki poziom. Myślę że takim zawodnikiem będzie Bunoza, Wilk, oby Małecki choć obecnie nie jest zawodnikiem wyróżniającym się nawet w lidze. Na efekty musimy czekać z cierpliwością.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując