Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 02.02.2011, 00:48
Jakbyś jeszcze wrzucił filmik na którym widać grę z początku pierwszej połowy gdzie ładnie grali w trójkątach i na 1,2 kontakty,szczególnie lewą stroną,to może byłbyś obiektywny

Idę spać bo do roboty nie wstanę,cześć
Odpowiedz cytując