Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9110
Stary 02.02.2011, 00:36
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Może "swoich trzeba wspierać" Wam coś mówi?

'Swoi' to pojęcie względne.Tak nie każdy kto mieszka/wprowadził się na dzielnice, od razu musi być ziomem tak nie każdego kto gra w Wiśle, trzeba dożywotnio wspierać.Od znajomych oczekujemy tego by grali (w życiu) uczciwie, od grajków oczekujemy by prosto kopali piłkę.Oczywiście to nie jest jedyne wymaganie ale Wisła to nie jest drużyna osiedlowa dla której ważniejszy jest lokalny patriotyzm, niż wynik
Przykro mi ale na ludzi w Wiśle którzy autentycznie się z nią identyfikują, trzeba będzie poczekać.
nie wiem czemu mam wspierać jakiegoś Łobo czy innego Jirsaka czy Kowalskiego ,którzy nie potrafią prosto kopnąć piłki a oprócz tego to tacy Wiślacy(w sensie czegoś więcej niż miejsce pracy) jak ze mnie talib
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując