|
A może byście tak w ogóle przestali najeżdżać na piłkarzy Wisły? Może "swoich trzeba wspierać" Wam coś mówi? Póki grają w Wiśle i nie sprzedają meczów, nie chleją, nie imprezują w godzinach pracy, trenują i często tracą dla Wisły zdrowie zasługują na szacunek. Niezależnie od tego czy kopią prosto, czy krzywo... A na tym forum daawaj jak z burą suką, bo ktoś ma "jeden zwód", "jeden dobry mecz", "dwa kiksy", "źle się ustawia" itp. Wstyd...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|