Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9107
Stary 01.02.2011, 23:59
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Łobo zaprezentował się póki co nie gorzej niż Jirsak a ten drugi gra w 1 składzie. Więc dlaczego chcecie się go pozbyć. Oby przede wszystkim wypalił transfer Genkowa bo potrzebujemy snajpera. Kirm nie ma dobrego wykończenia, a Małeckiemu musi wyjść, ale najpierw musi nie stracić piłki. Najmniej straszny jest nie wypał Sivakowa. Miejmy nadzieje że każdy się wkomponuje. Mam nadzieje że Cikos zostanie, choć nie jest to piłkarz idealny, ale przyszłościowy.
po czym twierdzisz, że Łobo zaprezentował się nie gorzej niż Jirsak? przejżyj sobie wszystkie mecze w jakich grali i to właśnie Czech się spisywał lepiej...

A nie wiem czemu tak ciągle na niego (Jirsaka) najeżdżacie tak samo na Bunoze? zejdzcie na ziemie nie jesteśmy Barceloną, Realem czy też którymś z potentatów Angielskiej ligi!! Nie przyjdzie do nas Puyol, Terry i inne gwiazdy!!
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując