Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3531
Stary 01.02.2011, 23:44
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ciekawe na jakiej pozycji Maaskant wystawi Meliksona ? Z tego co piszą to najlepiej czuje sie On na prawej pomocy tzn. najwięcej grywał na tej pozycji.Jest i Mały.W tej sytuacji chwile Łobo są policzone....



"Wracając do spraw czysto piłkarskich: jaka jest Twoja ulubiona pozycja na boisku?
-W moim poprzednim klubie najczęściej grywałem na lewej pomocy, zdarzało się jednak, że trener wystawiał mnie na prawej lub tuż za napastnikami. "



Edit. Szprotson mnie ubiegł
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 01.02.2011 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując