AYALA napisał(a):

|
ciekawe na jakiej pozycji Maaskant wystawi Meliksona ? Z tego co piszą to najlepiej czuje sie On na prawej pomocy tzn. najwięcej grywał na tej pozycji.Jest i Mały.W tej sytuacji chwile Łobo są policzone....
|
"
Wracając do spraw czysto piłkarskich: jaka jest Twoja ulubiona pozycja na boisku?
-W moim poprzednim klubie
najczęściej grywałem na lewej pomocy, zdarzało się jednak, że trener wystawiał mnie na prawej lub tuż za napastnikami. "
Edit. Szprotson mnie ubiegł