Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9104
Stary 01.02.2011, 23:40
Panowie, zejdźcie z Bunozy. W wieku 22 lat nie można ot tak wskoczyć na pozycję stopera w zespole walczącym o mistrzostwo i od strzała dobrze grać. Czegoś takiego można oczekiwać po Chavezie czy Jaliensie ale nie po Bunozie. Marcelo jak do nas przychodził miał Głowę, który go ustawiał i wprowadzał. Bunoza miał Chaveza, który nie mówi nawet po angielsku.
Ważne na chwilę obecną, że moim zdaniem gość się rozwija. Przy Jaliensie i częstej grze za pół roku będziemy mieli solidnego stopera. Pokażcie mi Polaka w takim wieku, który grałby lepiej!
Grał bo musiał - mógł spisać się lepiej.Dajcie mu pół roku luzu u boku solidnego mentora i wierzę że możemy mieć jednego z najlepszych stoperów ligi
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując