Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42969
Stary 01.02.2011, 23:22
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.



Westersyl ,tekstami o umiejtnosciach Meliksona,rozbudzasz apetyty co do naszych utopijnych nadzieji ze przyjedzie ktos i odmieni nasza gre

i 35 tys ludzi na kazdym meczu

A co do Maora jeszcze obilo sie komus o uszy by ktos inny sie jeszce nim interesowalZ Izraela wyjechalo wczesniej paru pilkarzy,wiec ciekawi mnie czy ktos oprocz nas Melikosonem sie interesowal.pytal o niegoBo skoro taki talent......
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując