westersyl napisał(a):

Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.
|
Westersyl ,tekstami o umiejtnosciach Meliksona,rozbudzasz apetyty co do naszych utopijnych nadzieji ze przyjedzie ktos i odmieni nasza gre
i 35 tys ludzi na kazdym meczu
A co do Maora jeszcze obilo sie komus o uszy by ktos inny sie jeszce nim interesowal

Z Izraela wyjechalo wczesniej paru pilkarzy,wiec ciekawi mnie czy ktos oprocz nas Melikosonem sie interesowal.pytal o niego

Bo skoro taki talent......
