Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42968
Stary 01.02.2011, 23:21
For_FuN_ - wydaje ,mi się że zagramy w środku na dwóch twardych - Sobol z Białorusinem i przed nimi będzie hasał Melikson - oni dwaj czyściliby mu przedpole i asekurowali. Genkov na szpicy i Kirm z Małym na skrzydłach - tak coś czuję. Boukhari i Garguła oraz Wilk na zmiany. Wg. mnie taki był sens tych zakupów.
Odpowiedz cytując