|
Negatywne zdanie o zawodniku wyrobić sobie bardzo łatwo. Przeważnie decyduje tzw. "pierwsze wrażenie". Tak się stało z Gordanem, któremu każdy wypomina te dwa nietrafienia w piłkę ze Śląskiem (poza tym kiksem bardzo dobry mecz Gordana) i teraz Bunoza "jedzie" na opinii drewna. Właśnie na tej podstawie zdanie o nim wyrobili sobie wolfy i jemu podobni. Dobrej gry z Zagłębiem, Polonią, Cracovią etc. nie zauważa nikt bo i po co? Gordan Bunoza to przecież kawał sosny, co on jeszcze robi w Wiśle. Dlatego apeluje - dajcie nowym nabytkom czas i nie oceniajcie po jednym meczu, jak to macie w zwyczaju, nie zawsze ma się dzień konia.
Opinię na temat zawodnika można sobie wyrobić po sezonie - dwóch. Tak jest z Kowalskim, Łobo, Burligą - wiadmo z nich już nic nie będzie.
E. wikink1 chłopie zamilcz naprawdę.
Ostatnio edytowane przez fialo : 01.02.2011 o godz. 23:19.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|