Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42967
Stary 01.02.2011, 23:07
Oczywiście nie jest powiedziane, że Melikson się u nas sprawdzi, ale przyznać trzeba, że to pierwszy trasfer od baaardzo dawna, który tak rozpalił głowy kibiców.

Skoro się jaramy naszymi wzmocnieniami, zamiast jak zwykle biadolić - mimo, ze w sparingach wpier..dol 0:2 i 0:4 - to znaczy, że Stan na razie robi dobrą robotę

A jak się nabytki sprawdzą - nikt nie wie. Ja stawiam, że połowa wypal (np. Jaliens i Melikson) a połowa nie (np. Genkow i Sivakow)***

***nazwiska ustawione przyładowo - pewnie nie wypalą Ci na których najbardziej liczymy
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując