Oczywiście nie jest powiedziane, że Melikson się u nas sprawdzi, ale przyznać trzeba, że to pierwszy trasfer od baaardzo dawna, który tak rozpalił głowy kibiców.
Skoro się jaramy naszymi wzmocnieniami, zamiast jak zwykle biadolić - mimo, ze w sparingach wpier..dol 0:2 i 0:4 - to znaczy, że Stan na razie robi dobrą robotę
A jak się nabytki sprawdzą - nikt nie wie. Ja stawiam, że połowa wypal (np. Jaliens i Melikson) a połowa nie (np. Genkow i Sivakow)***
***nazwiska ustawione przyładowo - pewnie nie wypalą Ci na których najbardziej liczymy
