|
Wow, jakie oczekiwania co do gracza, ktory statystycznie wyglada slabiutko(nie notuje asyst) i ktory gra w przecietnym klubie izraelskim...dla mnie Melikson, to jedynie uzupelnienie skladu. Trzeba miec swiadomosc, skad przychodzi i jaka jest jego charakterystyka(podobno nie sprawdza sie przy twardej grze i to tez moze byc odpowiedz, dlaczego siedzi w Izraelu i to w takim klubie). W dodatku chlopak zaraz bedzie mial 27 lat, nie gra w reprezentacji... Radzilbym ostudzic troche swoje zapedy, bo moze wyjsc wielkie rozczarowanie.
|