Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42965
Stary 01.02.2011, 22:45
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Melikonsa jest pilkarzem klasy Peszki z lepsza technika .I ZGADZAM SIE ZE MOZE ZOSTAC GWIAZDA .Ale on ma slaba psichike i pewnie dlatego gral tam gdzie gral.
aha....spoko....rozumiem.....Widocznie z nim gadałeś trenowałeś z nim znasz jego życie ...Koleś skończ .......ić bo aż żal cie słuchać
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując