|
Wracajac do tematu Meliksona, az sie boje co bedzie sie dziac na forum jezeli ten 'nieoszlifowany diament' i 'wielki transfer i ogromne wzmocnienei Wisly' sie nie sprawdzi, albo bedzie potrzebowac wiecej czasu na aklimatyzacje. Dodajac jego pochodzenie, odbedzie sie tutaj albo masowe samobojstwo, albo totalna apokalipsa.
wikink1: po ktorym filmiku z 'jutjuba' stwierdziles ze ma slaba psychike ? Niech te ferie sie juz skoncza...
Ostatnio edytowane przez mic : 01.02.2011 o godz. 22:41.
|