Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42959
Stary 01.02.2011, 22:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.
Widziałeś go zdecydowanie więcej niż ja i nie to, żebym się z Tobą nie zgadzał ale powiedz mi jedno:
Skoro Melikson to taki diament, to jakim cudem trafił do Wisły? Czemu nie interesował się nim chociażby żaden z potentatów ligi izraelskiej? 250 tys euro rocznie to chyba nie jest jakaś wielka kwota dla średniaka europejskiego?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując