Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3528
Stary 01.02.2011, 22:20
Chyba najlepiej byłoby ustawić Maora na środku pomocy, aktualnie mamy tam posuchę jeśli chodzi o inicjowanie akcji ofensywnych. Wilk niech powoli zastępuje Sobola jako defensywny i niech się uczy współpracy z Meliksonem w środku.
Moim zdaniem idealne połączenie :]
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując