|
Chyba najlepiej byłoby ustawić Maora na środku pomocy, aktualnie mamy tam posuchę jeśli chodzi o inicjowanie akcji ofensywnych. Wilk niech powoli zastępuje Sobola jako defensywny i niech się uczy współpracy z Meliksonem w środku.
Moim zdaniem idealne połączenie :]
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
|