sandomingo napisał(a):

Spokojnie, Maor nie zagrał jeszcze żadnego meczu ani w Wiśle ani w lidze.
Świetnie, gdyby było tak jak piszesz ale na takie opinie jeszcze za wcześnie.
Mimo wszystko Jirsak na filmikach też wyglądał nieźle (choć zgadzam się że Melikson lepiej )
|
Widziałem Melikosna w 2 meczach w tym jednym przeciwko drużnie która grała w LM. Widzłaem kilka skrótów i przestudiowałem kilka filmików na YouTube. Ten chłopak to diament i to już taki mocno oszlifowany.
Na FB nawet można poczytać wpisy redakcji, że Melikson wywarł bardzo dobre wrażenie na treningach, nie jestem tym jednak zaskoczony.