westersyl napisał(a):

PS. Według mnie Maor Melikosn to największy hit transferowy w polskiej lidze od niepamiętnych czasów. Jak dobrze pójdzie to chłopak rozniesie tą ligę. Kompletne przeciwieństwo Wojtka, dobra technika, szybkość, dymnika, zwrotność, perfekcyjne prostopadłe podanie, dobry strzał. Nie boi się próbować trudnych zagrań, nie boi się że dostanie kose w nogi mimo że przeciwnicy polują na jego nogi z tego względu że po prostu nie potrafią go zatrzymać. No i jak pisałem już wcześniej te jego podania to poezja, nie za lekkie nie za mocne, napastnik idealnie może zabrać się z piłką po takim podaniu albo po prostu walić na bramę.
|
Spokojnie, Maor nie zagrał jeszcze żadnego meczu ani w Wiśle ani w lidze.
Świetnie, gdyby było tak jak piszesz ale na takie opinie jeszcze za wcześnie.
Mimo wszystko Jirsak na filmikach też wyglądał nieźle (choć zgadzam się że Melikson lepiej

)