buahahahha zablokowali mi konto w tobecie za wyzywanie supportu.... czuje się jakbym grał w Tibie z małolatami..kogo oni tam zatrudniają ?
Dał mi ciul bana i jeszcze mówi " miłego wieczoru ! "
Co za nieuprzejmi ludzie tam pracują...piszę im że mam problem z logowaniem, że podaje hasło poprawnie nie działa.
Daje nowe hasło - nie działa.
To mi facet 3x piszę żebym podał nazwisko panieńskie matki to da mi....nowe hasło !
No kompletny debil...i za to właśnie się obraził ;D
sorry za taki off topic, no ale musiałem gdzieś to napisać
SKANDAL !!!!!
co za bezczelna kur*wa tam siedzi po nocy przed kompem i życzy sobie oficjalnych przeprosin, a jak daje mi bana to cieszy michę i piszę miłego wieczoru z przekąsem !
a co do kuponów Milan z Lazio chyba na bezbramkowy remis jadą ;-/