Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9385
Stary 01.02.2011, 21:40
buahahahha zablokowali mi konto w tobecie za wyzywanie supportu.... czuje się jakbym grał w Tibie z małolatami..kogo oni tam zatrudniają ?
Dał mi ciul bana i jeszcze mówi " miłego wieczoru ! "

Co za nieuprzejmi ludzie tam pracują...piszę im że mam problem z logowaniem, że podaje hasło poprawnie nie działa.
Daje nowe hasło - nie działa.

To mi facet 3x piszę żebym podał nazwisko panieńskie matki to da mi....nowe hasło !

No kompletny debil...i za to właśnie się obraził ;D


sorry za taki off topic, no ale musiałem gdzieś to napisać


SKANDAL !!!!!

co za bezczelna kur*wa tam siedzi po nocy przed kompem i życzy sobie oficjalnych przeprosin, a jak daje mi bana to cieszy michę i piszę miłego wieczoru z przekąsem !




a co do kuponów Milan z Lazio chyba na bezbramkowy remis jadą ;-/
Powód: FOTO
Ostatnio edytowane przez nbp : 01.02.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując