Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11581
Stary 01.02.2011, 21:35
Bez przesady. Po co zamykać jeden z lepszych tematów na tym forum, gdzie mimo wszystko przewija się się od czasu do czasu jakaś merytoryczna wypowiedź w gęstwinie wzajemnych oskarżeń i epitetów? Przecież temat transferowy jest nie lepszy, a winne wszystkiemu są niepotrzebne emocje i brak dystansu do wypowiedzi współrozmówców. Życie to nie tylko polityka, ale polityka czy tego chcemy czy nie jest ważną częścią życia społecznego.

Poza tym pod koniec marca mam do przygotowania raport o drogownictwie więc gdzie miałbym go opublikować?