polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Ciekawe, czy ktoś nazwałby ocenę Peszki w ostatnim Kickerze opluwaniem Polaka. Raczej nie. Żadnej taryfy ulgowej. Fatalną grę należy nazwać fatalną grą. A właśnie na taką kickerową 6 zasługuje Branco, Cikos, Łobodziński.
|
OK. Ale Bunoza, Cikos czy Branco się starają. Brakuje umiejętności, w przypadku tych dwóch pierwszych również doświadczenia (co akurat nie jest wytłumaczeniem, skoro stawia się przed drużyną konkretne cele - nie nadajesz się, wypad). Łobodziński nie podejmuje nawet walki, kiedy ktoś staje mu na drodze, to ten od razu się rozkracza. Ma rację Iwan mówiąc, pisząc że zawodnik nie ma prawa bać się kontaktu z przeciwnikiem.
Dlatego z niego nic nie będzie, bo jemu zwyczajnie brak ambicji, sportowej złości. Jak trzeba zagryźć zęby, to on wtedy przysiada.
I szczerze mówiąc, jako kibic mam już dość tego jego pozorowania gry.