fialo napisał(a):

|
100% racji. Najlepszy przykład to wolfy i jego świta w kwestii Bunozy. Potrafią po nim jechać nawet po meczu z Valerangą, gdzie był najlepszy na boisku.
|
nawet po tym meczu

przypomne ci że w tym meczu dostaliśmy w dup* 4:0, według ciebie Bunoza sie wyróżniał? ok niech będzie, co nie zmienia faktu że obrońca z niego marny
