PiotrG napisał(a):

Gotowa może i będzie pierwsza, tylko pytanie kiedy będzie gotowa i kiedy przejdzie odbiory. Dopóki nie uruchomią klimatyzacji, dopóty pomieszczenie nie będzie gotowe i nie przejdzie odbiorów. Ciekawe jak będzie z kwestiami zasilania i systemów przeciwpożarowych. Chociaż na tej budowie pewnie wszystko uda się "załatwić" i nawet w niegotowym pomieszczeniu odpalą jakoś systemy telebimów.
Co do zachodniej - ja się będę upierał, że zostanie ona oddana najwcześniej w maju, razem z północną. Tam jeszcze ciągle jest masa pracy przy samej wykończeniówce, a gdzie jeszcze rozruchy urządzeń, instalacje IT, odbiory tego wszystkiego. O ile odbiory pewnie znowu uda się oszukać, o tyle pracy jest jeszcze masa, zwłaszcza w podziemiu.
|
Możesz mieć racje - zdjęcia nie oddają faktycznego stanu. Po tym co widzę - moim zdaniem jakaś szansa jest - już nie takie rzeczy widziałem na budowach. Oczywiście to że budowa się nie skończy w marcu jest pewne ani jednej trybuny ani drugiej. Ale czy dopuszczą zachodnią w połowie marca- no zobaczymy