Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11579
Stary 01.02.2011, 21:09
picasso napisał(a):Wyświetl post
raz,dwa,trzy..........mało
......
powiesz o co ci chodzi czy karzesz się domyślać?
Proponuje zamknąć także temat o transferach, budowie stadionu i jeszcze kilka innych tam też są niepotrzebne kłótnie.
A w sumie zamknijmy od razu całe forum gdzie nie wejdę to się kłócą

p.s. i TV też zamknijmy właśnie Kidawa Błońska z Jakubiak sie klóciły i E.Klich z Kwiatkowskim a wczoraj Kukiz z Szczuką, a i w Egipcie się kłócą
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 01.02.2011 o godz. 21:14.