picasso napisał(a):

raz,dwa,trzy..........mało
......
|
powiesz o co ci chodzi czy karzesz się domyślać?
Proponuje zamknąć także temat o transferach, budowie stadionu i jeszcze kilka innych tam też są niepotrzebne kłótnie.
A w sumie zamknijmy od razu całe forum gdzie nie wejdę to się kłócą
p.s. i TV też zamknijmy właśnie Kidawa Błońska z Jakubiak sie klóciły i E.Klich z Kwiatkowskim a wczoraj Kukiz z Szczuką, a i w Egipcie się kłócą