mic napisał(a):

|
Niestety na tym forum jest tak, ze jest "wrog publiczny", ktory zawsze bedzie ch***, bez znaczenia czy zagra dobrze czy zle (Lobodzinski, Kowalski, Bunoza, dawniej Brozki, Pawelek czy Zieniu), oraz jest tez ulubieniec, ktory zawsze bedzie miziany do dupie, nawet jak mu zupelnie nie idzie (Jirsak, Kirm). Tak to sobie forumowe eksperty wymyslily i tego sie nie zmieni. Nie ma co sie klucic z swiatowa smietanka trenerska
|
100% racji. Najlepszy przykład to wolfy i jego świta w kwestii Bunozy. Potrafią po nim jechać nawet po meczu z Valerangą, gdzie był najlepszy na boisku.