Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42943
Stary 01.02.2011, 20:41
mic napisał(a):Wyświetl post
Niestety na tym forum jest tak, ze jest "wrog publiczny", ktory zawsze bedzie ch***, bez znaczenia czy zagra dobrze czy zle (Lobodzinski, Kowalski, Bunoza, dawniej Brozki, Pawelek czy Zieniu), oraz jest tez ulubieniec, ktory zawsze bedzie miziany do dupie, nawet jak mu zupelnie nie idzie (Jirsak, Kirm). Tak to sobie forumowe eksperty wymyslily i tego sie nie zmieni. Nie ma co sie klucic z swiatowa smietanka trenerska
100% racji. Najlepszy przykład to wolfy i jego świta w kwestii Bunozy. Potrafią po nim jechać nawet po meczu z Valerangą, gdzie był najlepszy na boisku.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując