Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42938
Stary 01.02.2011, 20:05
mic napisał(a):Wyświetl post
Niestety na tym forum jest tak, ze jest "wrog publiczny", ktory zawsze bedzie ch***, bez znaczenia czy zagra dobrze czy zle (Lobodzinski, Kowalski, Bunoza, dawniej Brozki, Pawelek czy Zieniu), oraz jest tez ulubieniec, ktory zawsze bedzie miziany do dupie, nawet jak mu zupelnie nie idzie (Jirsak, Kirm). Tak to sobie forumowe eksperty wymyslily i tego sie nie zmieni. Nie ma co sie klucic z swiatowa smietanka trenerska
zgadzam się jak najbardziej,ale nie powiedziałbym,że Jirsak jest ulubieńcem,a tym bardziej mizianym.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując