mic napisał(a):

|
Niestety na tym forum jest tak, ze jest "wrog publiczny", ktory zawsze bedzie ch***, bez znaczenia czy zagra dobrze czy zle (Lobodzinski, Kowalski, Bunoza, dawniej Brozki, Pawelek czy Zieniu), oraz jest tez ulubieniec, ktory zawsze bedzie miziany do dupie, nawet jak mu zupelnie nie idzie (Jirsak, Kirm). Tak to sobie forumowe eksperty wymyslily i tego sie nie zmieni. Nie ma co sie klucic z swiatowa smietanka trenerska
|
zgadzam się jak najbardziej,ale nie powiedziałbym,że Jirsak jest ulubieńcem,a tym bardziej mizianym.