Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42937
Stary 01.02.2011, 20:02
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
W końcu głos rozsądku.Ocena jego osoby nie powinna polegać na tym, że patrzymy ile zarabia i na podstawie tego oceniamy, czy jest ".....m" czy kimkolwiek innym. Łobo pracuje na treningu tak jak każdy inny i gra jak potrafi. To nie jego problem, że "jacyś frajerzy" dali mu taki kontrakt.

Co za świat, co za ludzie na tym forum.
Niestety na tym forum jest tak, ze jest "wrog publiczny", ktory zawsze bedzie ch***, bez znaczenia czy zagra dobrze czy zle (Lobodzinski, Kowalski, Bunoza, dawniej Brozki, Pawelek czy Zieniu), oraz jest tez ulubieniec, ktory zawsze bedzie miziany do dupie, nawet jak mu zupelnie nie idzie (Jirsak, Kirm). Tak to sobie forumowe eksperty wymyslily i tego sie nie zmieni. Nie ma co sie klucic z swiatowa smietanka trenerska
Odpowiedz cytując