WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

dlaczego przyjmujecie,że ktoś się opieprza na treningach ?
Co Wy myślicie,że wszyscy zadupcają a jeden Łobo ma w dupie,co więcej trenerom to nie przeszkadza? ''Spoko Łobo jak Ci sie nie chce to nic,najwyżej nie zagrasz w meczu '' ?!?!?!
Jakby się opierdalał to by dostał kare i gigantyczny opieprz od trenera 
Wielu z Was zachowuje się jak alfa i omega,graliście kiedyś w piłkę tak poza podwórkiem?
Jeśli tak to chyba zdajecie sobie sprawę,że opierdalanie nie przejdzie bez echa
Wojtek ma Swoje wady i zalety,wynegocjował taki kontrakt jaki wynegocjował i nikt przecież nie musiał mu dawać takich pieniędzy,co w oczy Was kole ze ma tyle?
Dlaczego nikt nie jedzie po Żurawskim jak po łysej kobyle,że w 2 sparingach był najsłabszy na boisku,ze strzelił w lidze tylko jedną bramkę w tej rundzie? bo co? bo kiedyś był prze .....m?
Który skrzydłowy w naszej lidze ma taką wrzutkę jak On? Może Zieniu..
Jak oglądam jego grę podczas meczu to nie widzę,żeby mniej biegał,mniej walczył od reszty i będę go bronił przed takimi jak Wy.
|
1 /Kolego Żurawski czy Zieniu zarobił grube miliony dla Wisły!!!!i chodź by grali o kulach to nigdy nie porównuj ich do Łobodzińskiego
2/ cały zespół grał słabo
3/ co ty oglądałeś dwa szczały wykonaniu Łobody nie celne i wielkie dyskusje że miał być rzut rożny (jak grałeś w piłkę to się nie dyskutuje tylko powraca na swoja pozycje) ,to sam można zaobserwować kiedy traci piłkę przewraca się i udaje że coś go boli

jednym słowem nie jest waleczny
P.S
a wrzutki to i ja może mam lepsze
