Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17087
Stary 01.02.2011, 19:17
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
No, właśnie tutaj może być problem. Bo telebimy to też osprzęt do wyświetlania obrazu - według umowy ma zostać on umieszczony już w docelowym pomieszczeniu na trybunie zachodniej (kable od telebimów też trzeba tam doprowadzić), a jak to wykonawca ma zrobić, skoro pomieszczenie niegotowe?
Mają być w pomieszczeniu na ostatniej kondygnacji a ta będzie pierwsza gotowa wiec tu bym się nie obawiał. Moim zdaniem na 3-4 mecz zachodnią dopuszczą a problem będzie z północną - ona wg.mnie najwcześniej będzie w maju. no chyba że uprą się że mają być oddane razem lub pojawi sie problem z tymi skuwanymi wylewkami o których oficjalnie nie wiele wiadomo
Odpowiedz cytując