|
Senior Member
Offline
|
|
PiotrG napisał(a): 
|
No, właśnie tutaj może być problem. Bo telebimy to też osprzęt do wyświetlania obrazu - według umowy ma zostać on umieszczony już w docelowym pomieszczeniu na trybunie zachodniej (kable od telebimów też trzeba tam doprowadzić), a jak to wykonawca ma zrobić, skoro pomieszczenie niegotowe?
|
Zastosowac Intel WiDi 
|
|