Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17086
Stary 01.02.2011, 19:16
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
No, właśnie tutaj może być problem. Bo telebimy to też osprzęt do wyświetlania obrazu - według umowy ma zostać on umieszczony już w docelowym pomieszczeniu na trybunie zachodniej (kable od telebimów też trzeba tam doprowadzić), a jak to wykonawca ma zrobić, skoro pomieszczenie niegotowe?
Zastosowac Intel WiDi
Odpowiedz cytując