Drozd napisał(a):

W tym poście którego już nie widze, nie udawaj, wolisz SLD niż PiS.
Skoro wszystkich byś pogonił to może lepiej wybrać tego który tym wszystkim przeszkadza i sami odejdą.
|
K***a gdzie tak napisalem ze wole SLD niz PIS? Ty naprawde uwielbiasz obracac kota ogonem, przeinaczac fakty i wkladac wlasne slowa w czyjes usta(a raczej w palce w tym przypadku)
Moze Ty dostajesz jakas kase z biura poselskiego PISu za takie brednie ktore wypisujesz?
Niektorzy z Was sie zachowuja tak jakbym obrazil im/wam ojca, a nie pozal sie Boze polityka!
A najbardziej rozsmieszym mnie Martin6 czy jak mu tam jak kazal mi przepraszac... hehehehehe
No i zapomnialbym o tym jak trafnie Was ocenil Pajdo88
