Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11573
Stary 01.02.2011, 19:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W tym poście którego już nie widze, nie udawaj, wolisz SLD niż PiS.

Skoro wszystkich byś pogonił to może lepiej wybrać tego który tym wszystkim przeszkadza i sami odejdą.
K***a gdzie tak napisalem ze wole SLD niz PIS? Ty naprawde uwielbiasz obracac kota ogonem, przeinaczac fakty i wkladac wlasne slowa w czyjes usta(a raczej w palce w tym przypadku)

Moze Ty dostajesz jakas kase z biura poselskiego PISu za takie brednie ktore wypisujesz?

Niektorzy z Was sie zachowuja tak jakbym obrazil im/wam ojca, a nie pozal sie Boze polityka!
A najbardziej rozsmieszym mnie Martin6 czy jak mu tam jak kazal mi przepraszac... hehehehehe

No i zapomnialbym o tym jak trafnie Was ocenil Pajdo88
Ostatnio edytowane przez cortezz : 01.02.2011 o godz. 19:12.