Wyświetl pojedynczy post
Marcinkxkx
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8895
Stary 01.02.2011, 19:05
Temat jest taki gdybym był bogaty nieprawdaż?
Chyba mogę wyrazić swoja opinie co bym zrobił gdybym miał dużo kasy a czy kupiłbym jakichś piłkarzy czy zrobił coś innego to już moja sprawa.
Proszę wyjaśnij mi różnicę pomiędzy gdybym był Valx, czy gdym byl bogaty? Bo jak dla mnie to taka sama .......a. Na tym polega ten dzial forum.
Apeluje do Twojej Mamy moze Ci to wytlumaczy, bo przykre jest to to ze jestes juz za stary na ferie a tego jescze nie rozumiesz.
Mimo to pozdrawiam ten dzieciak.
Odpowiedz cytując