Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8894
Stary 01.02.2011, 18:42
gasienica10 napisał(a):Wyświetl post
Może by nam stan wyp z Milanu Dominica Adiyiaha który wrócił z wyp z Reggininy i nie ma szans grać.a nie mamy napastników.
już jest w Partizanie Belgard
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.02.2011 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując