|
od siebie dodam , że jeśli nie masz badania technicznego to nie masz także OC więc w przypadku jakiejkolwiek kolizji z automatu stajesz się winnym a jeśli poszkodowanemu zrobiłeś trwały uszczerbek na zdrowiu ( czego zaświadczenie w dzisiejszym świecie wcale nie jest tak trudno załatwić ) to krzyż na drogę gdyż będziesz gościowi płacił rentę do końca jego życia.
|