Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.02.2011, 18:39
od siebie dodam , że jeśli nie masz badania technicznego to nie masz także OC więc w przypadku jakiejkolwiek kolizji z automatu stajesz się winnym a jeśli poszkodowanemu zrobiłeś trwały uszczerbek na zdrowiu ( czego zaświadczenie w dzisiejszym świecie wcale nie jest tak trudno załatwić ) to krzyż na drogę gdyż będziesz gościowi płacił rentę do końca jego życia.
Odpowiedz cytując