bonawentura napisał(a):

|
Wiem, że Łobodziński gra dość długo w Wiśle, powinien był się pokazać z tej dobrej strony, niestety tego nie zrobił, ale jestem w stanie dać mu jeszcze jedną, ostatnią rundę szansy, by się wykazał. A jak nie - to właśnie... co? Przecież kontraktu z nim nie rozwiążemy.
|
I tak to jest wlasnie z polskimi pilkarzami - chce sie ich pozyskac za wszelką cene, tylko zeby przyszli daje sie im tyle ile rzadaja a potem sa problemy bo taki gosc kase bierze a nie gra. Potem sie ludzie dziwia, ze Polskie druzyny zaczynaja odpychac polskich pilkarzy i stawiaja na zagranicznych. Nie wiem jakby np. teraz wygladał Arsenal gdyby Wenger stawiał na samych anglikow.