Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 01.02.2011, 18:30
Cytat:
Nie daj Boze wyleci Koscielny i DJ to Arsenal zostaje z nieudacznikiem Squillacim, ktory ładuje bramki do własnej siatki lub dostaje czerwona kartke i osłabia druzyna. W takim przypadku zostaje na pozycji stopera tylko Alex Song (tez moze grac w obornie) a to zdecydowanie za malo jezeli chodzi o taki klub jak Arsenal. Druzyna walczaca na tylu frontach nie moze byc tylko z dwoma nominalnymi stoperami bo przyjdzie kontuzja i bedzie problem z ustawieniem lini obronnej. A na dodatek Vermaelen wraca dopiero pod koniec kwetnia.
Dokładnie. Gość jest niereformowalny. Osobiście żal mi innych sympatyków "The Gunners" a zwłaszcza, że czeka nas dwumecz w LM z Barceloną. Na dodatek Arsenal gra w pucharach angielskich, czyli większa ilość meczy, ryzyko kontuzji, większe zmęczenie itd.
Odpowiedz cytując