|
Nie wydaje mi się żeby pensja łobo została zmniejszona z powodu zesłania do me. Nie da się ukryć że i ta pensja poważnie by zmalała. Piszemy że zarabia bardzo duże pieniądze ale to on był chyba jednym z pierwszych którzy dostali kontrakt motywacyjny (w tym przypadku podstawa gwarantowana i tak jest za duża bo on się opierdala albo po prostu to czego od niego oczekujemy jest już dla niego nie osiągalne?) czyli jak by go zesłać do młodej to nie będzie dostawał kasy za występy których i tak nie ma dużo więc wielkich premii nie dostaje. Dobrze by się było go pozbyć przed nowym sezonem bo to by znacznie odciążyło budżet. Były jakieś plotki że jak będzie grał regularnie i z nim awansujemy do LM to Łobo zarobi 500tys. euro za sezon! Nie wiem czy to prawda ale to są gigantyczne pieniądze... Jego kontrakt + jakieś 750 tyś i taki Sernas może mógłby być nasz...
|