Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42931
Stary 01.02.2011, 18:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
On sam swoimi wystepami sie skresla. Krytyka spadła na caly zespoł ale najwiecej pisze sie własnie o nim.
Wiem, że Łobodziński gra dość długo w Wiśle, powinien był się pokazać z tej dobrej strony, niestety tego nie zrobił, ale jestem w stanie dać mu jeszcze jedną, ostatnią rundę szansy, by się wykazał. A jak nie - to właśnie... co? Przecież kontraktu z nim nie rozwiążemy.
Odpowiedz cytując