mitmichael napisał(a):

|
On sam swoimi wystepami sie skresla. Krytyka spadła na caly zespoł ale najwiecej pisze sie własnie o nim.
|
Wiem, że Łobodziński gra dość długo w Wiśle, powinien był się pokazać z tej dobrej strony, niestety tego nie zrobił, ale jestem w stanie dać mu jeszcze jedną, ostatnią rundę szansy, by się wykazał. A jak nie - to właśnie... co? Przecież kontraktu z nim nie rozwiążemy.