Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.02.2011, 18:05
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Tzn, jakie są konsekwencje?
Nawet jeśli wjedzie w Ciebie pijak w stanie upojenia alkoholowego jadący pod prąd - automatycznie możesz zostać winnym kolizji mimo że jechałeś 50 km/h prosto przy krawężniku bo w świetle prawa miałeś auto niedopuszczone do ruchu.

Automatycznie masz również odholowane auto na wspomniany parking - a zabiegów żeby potem je odzyskać jest cała masa - jeśli miałeś kolizję czy wypadek na 99% odbije się to w sądzie jeszcze.


Dlatego jak pisał wiertar - żadnego gadania o braku przeglądu ale "przepraszam panie władzo ale zapomniałem dokumentów"
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując