bonawentura napisał(a):

|
Ja bym nie skreślał Łobodzińskiego. Maaskant zaczął na niego stawiać w meczach sparingowych - niby to niewiele, ale może jednak widzi dla niego szansę do gry w podstawowym składzie kosztem Małeckiego.
|
On sam swoimi wystepami sie skresla. Krytyka spadła na caly zespoł ale najwiecej pisze sie własnie o nim.